CD&V Jongeren op de kerstmarkt


zaterdag, 20 december, 2014
 CD&V Jongeren op de kerstmarkt

Op zaterdag 20 december 2014 organiseerde de gemeente haar traditionele Kerstmarkt.
Ook de JONGCD&V hadden een chalet afgehuurd en boden tijdens een gezellige babbel een hapje (broodje met worst) en een tapje (cava en jeneverkes) aan. Zij mochten veel volk aan hun stand verwelkomen.
In 2013 werd de opbrengst geschonken aan een goed doel; ook dit jaar opteerden zij voor dergelijk initiatief. De opbrengst zal namelijk geschonken worden aan projecten die kinderarmoede in onze gemeente aanpakken, want ook in onze gemeente is kinderarmoede helaas op vrij grote schaal aanwezig. Proficiat  gasten; dit voelt warm aan het hart!!
Op de foto zie je een aantal jongeren tijdens de “warming up” oefening. En of ze slaagden...